GÉPJÁRMŰFENNTARTÁSI ÜZEMMÉRNÖK (Budapest)

A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság

Trolibusz Divíziója

GÉPJÁRMŰFENNTARTÁSI ÜZEMMÉRNÖK

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei

  • közlekedési- vagy gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • egészségügyi alkalmasság

A munkavállaló feladatai

  • autóbuszok/trolibuszok karbantartásával kapcsolatos műszaki feladatok
  • a járművek fenntartásával és üzemeltetésével összefüggő adatok elemzése, felülvizsgált
  • a bekövetkezett műszaki okú események vizsgálata, javaslattétel az intézkedésre

Előnyt jelent

  • szakirányú szakmai tapasztalat
  • közlekedési szakterület iránti elkötelezettség

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett, versenyképes jövedelem
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa (élettársa), valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • cafeteria juttatás

Munkavégzés helye

BKV Zrt. Trolibusz Divízió, Budapest, X. ker., Zách u. 8.

Jelentkezési határidő: 2023. december 30.

Felvilágosítás és jelentkezés:

Divízió

Cím

Műszaki szolgálatvezető

Elérhetőség

Trolibusz Divízió

Budapest, X. ker., Zách u. 8.

Szekeres Roland

06-70/698-0864

            A jelentkezéshez szakmai önéletrajzot kérünk.

Budapest