Gépjárműszerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gépjárműszerelő

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • a gépjárművek karbantartási és javítási munkák program szerinti elvégzése
  • meghibásodott gépjárművek hibáinak feltárása, javítása
  • megrendelés szerinti munkáknál a szükséges alkatrészek elsődleges elbírálása, az alkatrészek kivételezése és beszerelése
  • munkalapok és technikai adatlapok kezelése

A munkakör betöltéséhez az alábbiak elvárásaink:

  • szakirányú végzettséget várunk Tőled
  • valamint rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk Neked:

  • stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • teljesítmény alapján történő folyamatos bérnövekedés
  • többlet munkavégzésed esetén túlóra elszámolás
  • családias hangulatú légkör, humánus vezetés
  • tapasztalt, segítőkész munkatársak által biztosított támogatás
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmai képzéseken való részvétel
  • színvonalas, jól felszerelt, korszerű műhely

Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Budaörsi út 179.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzoddal. Kérjük a jelentkezésed során add meg fizetési igényed.

Budapest