GÉPJÁRMŰSZERELŐ (Budapest)

A Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság
Kelenföldi Divíziója

GÉPJÁRMŰSZERELŐ

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • autóbuszok szakmaspecifikus javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése
  • járművek hatósági vizsgára felkészítése
  • a javításhoz szükséges kiegészítő és diagnosztikai berendezések kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • autószerelő vagy azzal egyenértékű végzettség
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • autóbuszok karbantartásában, javításában, vizsgáztatásában szerzett tapasztalat
  • „C” és/vagy „D” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden nappali tagozaton tanuló gyermek részére is
  • vállalati országbérlet a munkavállalónknak 1250 Ft-os adminisztrációs díj ellenében a helyközi közlekedésben a VOLÁNBUSZ Zrt., a MÁV-START Zrt. a GySEV Zrt. kijelölt járataira, valamint a MÁV-HÉV Zrt. járataira
  • cafeteria juttatás
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló kedvezményesen is elérhető

Munkakezdés ideje:

  • azonnali/folyamatos

Munkavégzés helye:

Kelenföld Divízió: Budapest, XI. ker., Hamzsabégi út 55-57.

Jelentkezési határidő:

2024. július 03.

Budapest