Gépjárműszerelő (tehergépkocsi) (Gyula)

A hirdetés már lejárt!

A FUTIZO Kft. több tevékenységi kört végző és több évtizede stabilan működő Békés vármegyei középvállalkozás.

Bővülő csapatunkba hosszútávra keresünk, tehergépjármű szerelői feladatok ellátására fő állású munkatársat, GÉPJÁRMŰSZERELŐ munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • a gépjárművek (kishaszongépjárművek és teherautók) műszaki állapotának és hibáinak felmérése (műszerrel és szemrevételezéssel);
  • hibalista elkészítése, rendszerben való rögzítése, munkalap vezetése;
  • gépjárművek szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása;
  • gépjárművek időszakos szervizelése;
  • műhely rendjének és tisztaságának fenntartása.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség,
  • hosszútávú, folyamatos foglalkoztatás,
  • modern munka környezet,
  • minőségi munkaeszközök,
  • biztos szakmai háttér.

Amit elvárunk:

  • szakirányú végzettség (autószerelő, teherautó szerelő, illetve egyéb nehézgép-szerelő, mezőgazdasági gépszerelő) és 3-5 éves szakirányú tapasztalat,
  • hibakeresési tapasztalat,
  • önálló, precíz és rugalmas munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • szenvedélyes proaktivitás és motiváltság a munkában.

Előnyt jelent:

  • Hidraulikus és/vagy elektromos ismeretek

Bérezés:

  • Megegyezés szerint.

Munkavégzés helye:

  • 5700 Gyula, Siórét tanya 40/C

A motivációs levéllel kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát várjuk.

Bővebb információ a +36 20 207 0631 mobilszámon Fejes Tamás műszaki vezető munkatársunktól kérhető.

Gyula