Gépjárművezető internetes csomagküldő szolgáltatáshoz (Budapest)

Budapesti központú élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó cég keres internetes csomagküldő szolgáltatáshoz gépjárművezető munkatársat

Gépjárművezető internetes csomagküldő szolgáltatáshoz

Feladatok

  • 1,5 tonnás kis tehergépjárművel történő árufuvarozás
  • komissiózás, raklapok lecsomagolása, lefóliázása
  • szükség esetén az áru összekészítésében való tevőleges részvétel

Elvárások

  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • GKI kártya
  • érvényes orvosi alkalmassági
  • B kategóriás vezetői engedély
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent

Munkavégzés helye

Budapest

Küldje el fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Jövedelem személyes megbeszélés alapján.

Budapest