Gépjárművezető Reptéri Parkolóba (Budapest)

Utasok udvarias segítőkész kiszolgálása a parkoló területén, és azok kiszállítása

Reptéri gépjármű parkoltatással foglalkozó cégünkbe keresünk fiatalos ambíciózus sofőrt.

  • Elsősorban Gyál, Vecsés, és Délpesti lakos gépjárművezető jelentkezését várjuk.
  • Vegye figyelembe, hogy 0-24 órában hétvégén és ünnepnapokon is van munkavégzés.
  • Minimum heti 4 munkanap

Feladatok:

Magyar és külföldi utasok udvarias segítőkész kiszolgálása a parkoló területén, és azok kiszállítása a terminálra és onnan vissza a parkolóba.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Fiatalos lendület
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PÁV II.
  • Személygépkocsis személyszállítói-vezetői igazolvány
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten

(Ha nem rendelkezik PÁV II. és Személygépkocsis személyszállító-vezetői igazolvánnyal, akkor a tanfolyam és a vizsga díját átvállaljuk)

Munkabér

  • nettó  240 000 - 315 000  Ft  / hó
Budapest