Gépjárművezetőt keresünk B kategóriás jogosítvánnyal (Budapest VIII., IX. kerület) (Budapest)

Gépjárművezetőt keresünk B kategóriás jogosítvánnyal (Budapest VIII., IX. kerület)

Feladatok

  • Kisméretű áru szállítása
  • Budapest VIII., IX. kerület és környékén
  • Gépkocsival kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, önálló, precíz személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Gépjárműveinkben a dohányzás nem megengedett

Előnyök

  • Több éves gépjárművezetői gyakorlat 3,5 tonnás kistehergépjárművel
  • PDA használatban szerzett tapasztalat
  • Csomagszállításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kimagasló fizetés, pontos, korrekt elszámolás
  • Béren felüli ösztönző bónusz juttatások
  • Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú járműpark
  • Barátságos csapat

Leírás

Megbízónk immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégük jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra Budapest VIII., IX. kerületi telephellyel: GÉPJÁRMŰVEZETŐ B kategóriás (Budapest VIII., IX. kerület)

Munkavégzés helye

Budapest VIII., IX. kerület

Budapest