Gépkarbantartó-gépszerelő lakatos (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépkarbantartó-gépszerelő lakatos

Feladatok:
A karbantartási csapat tagjaként a termelő, kiszolgáló berendezések karbantartása, valamint az épületek fenntartása, karbantartása:

  • A folyamatosan üzemelő gyártó- és feldolgozógépeken gépszerelési, karbantartási, javítási feladatok naprakész ellátása; hajtóművek, tengelykapcsolók, fémszerkezetek megelőző karbantartása, javítása, lakatos munkák elvégzése,

  • Gépvizsgálói feladatok végzése, hibafeltárás,

  • Ipari víz-, szennyvíz-, gőz-, levegő ellátó rendszer-, hőközpontok-, fűtésrendszer üzemeltetése, ellenőrzése, hibák feltárása, kijavítása,

  • A gyár üzemcsarnokainak, épületeinek karbantartása,

  • Kazánházban található berendezések működésének ellenőrzése, karbantartása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség -gépszerelő, gépkarbantartó lakatos,

  • Gyártó és termelő berendezések komplett karbantartásában szerzett tapasztalat,

  • 3-5 éves szakmai gyakorlat termelő cégeknél,

  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,

  • Hatékony, gyors, önálló munkavégzés,

  • Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség,

  • Megszakítás nélküli, de tervezhető munkarend vállalása.

Előnyök:

  • Targoncavezetői, darukezelői jogosítvány,

  • Kazánkezelői végzettség, vízkezelési tapasztalat,

  • Hegesztői vizsga és gyakorlat,

  • Eszterga gépen szerzett gyakorlat.

Munkaidő

  • Folyamatos 4 műszak, 12 órás, 12 havi munkaidő keretben.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,

  • bónusz,

  • határozatlan idejű munkaszerződés,

  • kiemelkedő cafeteria,

  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc

Miskolc