Gépkezelő (Nagykőrös)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELEZNTKEZÉS űrlapot.

Gépkezelő
148

Feladatok

  • Automata gépsorok kezelése
  • Gépek anyaggal való kiszolgálása
  • Késztermék ellenőrzése
  • Minőségügyi adminisztráció elvégzése
  • Napi heti karbantartás elvégzése
  • A termelés folyamatosságának biztosítása

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés, beállítottság
  • 8 általános végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • precizitás, pontosság
  • Megbízható személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

Stabil hétterű, nagykőrösi konzervgyártó partner cégünk részére munkatársakat keresünk GÉPKEZELŐ pozícióba!

  • Az alapbér TOVÁBB emelkedhet végzettség és/vagy tapasztalat függvényében
  • CAFETERIA juttatás (SZÉP-Kártyára: havi 12 500 Ft)
  • Jelenléti BÓNUSZ (havi bruttó bér 2,5%-a)
  • EMELT műszakpótlékok (14:00-22:00 között 30%; 22:00-06:00 között 50%)
  • Túlóra lehetőség
  • Bejárás támogatás (autó esetén 15 Ft./km., tömegközlekedés esetén 86%)
  • VÁLTOZATOS munkavégzés
  • Rugalmas „szünetkivételek” – ahogy NEKED szükséged van rá!
  • KIS létszámú csapat, BARÁTSÁGOS légkör
  • Modern, jól felszerelt gyáregységben végezheted munkádat
  • Hosszú távú, stabil munkahely - a pandémia alatt sem csökkentettük a dolgozói létszámot!
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Barátaidnak is segíthetsz elhelyezkedni, ajánlhatod őket- MINDENKIT SZÍVESEN FOGADUNK!

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös