Gépkezelő (Budapest)

Budapest

A hazai papíripar egyik vezető vállalkozása megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Elvárások:

  • Minimum 3-5 év gépkezelői-gépbeállítói tapasztalat,
  • Mechanikus szerelésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés,
  • 1 helyen legalább 1 éves munkaviszony

Feladatok:

  • Gépsor folyamatos üzemeltetése,
  • A felhasználandó alapanyagok minőségellenőrzése,
  • Termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése,
  • A késztermék technológiai előírásainak ellenőrzése,
  • Munkaterület tisztán tartása,
  • Műszaki hibák elhárítása,
  • Javítási és karbantartási munkák ellátása

Amit kínálunk:

  • Kereseti lehetőség: havi NETTÓ 240.000 FT + bruttó 15.000 Ft cafetéria,
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Több műszakos munkarend, 3+3-as munkarend,
  • Melegétkezési támogatás,
  • Termékcsomag juttatás,
  • Bejárási támogatás,
  • Év végi jutalom

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest