Gépkezelő (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Gépkezelő

Leírás

Prémium kategóriás autókba autószőnyegeket és szigetelőanyagokat gyártó, partnercégünk számára keresünk gépkezelőket közepesen nehéz fizikai munkára.

Gépkezelő

Feladatok

  • Félautomata gépsorok kezelése
  • Betanított munka
  • A gépek kiszolgálása és üzemeltetése
  • Késztermékek vizuális ellenőrzése, csomagolása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • közepesen nehéz fizikai munka bírása
  • Gyári tapasztalat (Autóipari tapasztalat előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • Belépő bruttó órabér: 2100 forint/óra, próbaidő után 2200 forint/óra
  • Műszakpótlék: 30%
  • Mozgóbér: maximum bruttó 30.000forint/hó
  • Cafeteria: első teljes hónaptól, nettó 37.500 ft/hó
  • Céges ingyenes buszjárat Komárom, Koppánymonostor, Szőny, Almásfüzitő, Nagyigmánd, Ács településekről
  • Biztonságos munkakörnyezet, veszélyes anyaggal nem dolgozunk
  • Előrelépési lehetőség
  • Tiszta, rendezett környezet
  • Karácsonyi ajándékcsomag

Munkavégzés helye

Komárom, Magyarország

Komárom