Gépkezelő (Cegléd)

Gépkezelő

Leírás

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. ceglédi stabil hátterű partnere számára munkatársat keres gépkezelő munkakörbe.

Gépkezelő

Feladatok

  • Gyártó berendezések kezelése, beállítása
  • Műveleti, technológiai utasítások betartása
  • Automata gépek folyamatos üzemeltetése, anyagellátása
  • Termékminőségi ellenőrzések elvégzése
  • Termelési űrlapok töltése, adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés

Előny: Elektronikai végzettség, Gépkezelői tapasztalat
Amit kínálunk

  • Br. 1380 Ft-os órabér
  • Br. 20.000 Ft cafetéria és br. 15.000 Ft elérhető termelési bónusz
  • Bejárás támogatása a környező településekről 15 Ft/km vagy 86%-ban bérlet támogatás
  • Tiszta téri munkakörnyezet
  • Munkaruha

Munkavégzés helye

Cegléd

Cegléd