Gépkezelő (Pécs)

Feladatok: • Kivágógép kezelése • Gyártásközi ellenőrzések (tolómérő, mélységmérő)

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk gépkezelő kollégákat hosszú távra, kiemelt juttatási csomaggal.

  • FELADATOK
    • Kivágógép kezelése
    • Gyártásközi ellenőrzések (tolómérő, mélységmérő)

  • ELVÁRÁSOK
    • Fémipari végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Mérőeszközök ismerete
    • Jó fizikai erőnlét, állóképesség
    • Nagy munkabírás
    • Pontos, precíz munkavégzés

  • ELŐNYT JELENT
    • Azonnali kezdés

  • AMIT KÍNÁLUNK
    • Versenyképes alapbér
    • Bónusz
    • Cafetéria
    • Fizetett szünetek
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 15 Ft/km
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • MUNKAIDŐ
    • Hétfőtől péntekig 2 műszakos munkarend (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Pécs