Gépkezelő (Szekszárd)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Gépkezelő

Leírás

Partnercégünk prémium minőségű műanyag és fém alaktrészeket állítanak elő járművek részére.

Feladatok

  • Présgépeken való termékek gyártása, tekintettel a mennyiségi és minőségi követelményekre
  • Termékek minőségi ellenőrzése
  • Dokumentáció előírás szerinti kezelése és aktualizálása
  • Hidak és alumíniumok blokkok szakszerű fel- és leszedése
  • Párolgó vagy mélyhúzó olajozó hengerek cseréje, olajfeltöltés, futószalagok előkészítése
  • A présgépek  meghatározott időközönkénti tisztítása

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízható, igényes munkavégzés

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
  • Heti 40 óra

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos, hosszútávon kiszámítható munkahely
  • Egyéb juttatások: nettó 120.000 Ft /év cafeteria, havi bónusz, műszakpótlék
  • A bejárás 100 %-os támogatása távolsági buszbérlet esetén, műszakos buszok a szekszárdi pályaudvartól
  • Útiköltség-térítés 30 Ft / km
  • Képzési és karrierlehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Munkatárs ajánlási díj, jubileumi jutalom, ötletek díjazása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat
  • Fémipari ismeretek

Munkavégzés helye

  • Szekszárd
Szekszárd