Gépkezelő (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

SZŰCS FERROTRADE KFT.

A Szűcs Ferrotrade Fém- és Acélkereskedelmi Kft. 2009 májusában alakult, 100%-os magyar tulajdonban van. Cégünk tulajdonosai és ügyvezetői több évtizedes hazai és nemzetközi acélkereskedelmi gyakorlattal és tapasztalattal rendelkeznek. A Szűcs Ferrotrade Kft. gazdasági tevékenységét csak belső, saját forrásaiból finanszírozza, és eredményes, nagy forgalmat bonyolító vállalkozássá nőtte ki magát az elmúlt években. Cégünk vezérelve, hogy vevőit megbízható partnerként szakszerűen, a legjobb minőségben szolgálja ki. Célunk, hogy az acélkereskedelemben elért nevünket, megbízhatóságunkat tovább öregbítsük, megtartsuk. A Szűcs Ferrotrade Kft folyamatosan ca. 600 millió Ft raktárkészlettel (cca. 3000-4000 tonna áru) rendelkezik, amelyből az ún. járatos méretekben a felhasználók igényét raktárról, azonnali szállítással elégítjük ki.

Munkatársat keresünk

Gépkezelő

pozícióba.

Feladatok

  • Acélipari gépek – táblásító,-és hasítógépek kezelése
  • Áru mozgatása targoncával és híddaruval
  • Áru összekészítése

Elvárások

  • Híddarura darukezelői bizonyítvány, illetve vezető üléses vagy elektromos targoncára érvényes jogosítvány.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munka és védőruha
  • Céges kávé, védő ital
  • Jó hangulat, fiatal csapat
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Rozália park 11.

Jelentkezését a jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el, magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Biatorbágy