Gépkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

28 éve sikeres, 3 milliárd forint árbevételű, magyar tulajdonú cégünk 100 fős „aranycsapatának” továbberősítésére, budapesti munkavégzésre keresünk: emblémázó üzembe

Gépkezelő

munkatársat szita-, tampon-, hímző-, vagy UV-gép mellé.

Feladatok

  • Emblémázandó termékek előkészítése
  • Termékek emblémázása a megfelelő gép segítségével,
  • Gépek műszaki beállítása, paraméterezése a feladatnak megfelelően
  • A gépek karbantartása és tisztán tartása,
  • Emblémázott termékek folyamatos ellenőrzése
  • Termékek csomagolása

Elvárások

  • Önálló, gyors, pontos munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Jó látás
  • Munkájára igényes hozzáállás

El?nyök

  • Emblémázó gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Bármilyen gyártó gép beállításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdéssel
  • Modern, új emblémázóüzem
  • Professzionális, családias munkakörnyezet, összetartó csapat
  • Az alapbéren felül fizetett túlóra, és végi bónusz lehetősége
  • Betanítás az adott munkafolyamatra
  • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők
  • Korlátlan, ingyenes telefon (magánhasználatra is), parkoló, bicikli tárolási lehetőség, öltöző, zuhanyzó

Munkavégzés helye

Budapest

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest