Gépkezelő (Szombathely)

Gépkezelő

Leírás

Gépkezelő kollégákat keresünk 3-4 műszakos munkarendbe Szombathelyi partnercégünk részére!

Gépkezelő

Feladatok
Betanítás alapján az automata berendezések, megmunkálógépek feltöltése nyersanyaggal.

Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.

Alkatrészgyártás CNC forgácsolási technológiával, munkadarabok mennyiségi és minőségi lejelentése.

Forgácsolás területén található gépek (maró-, fúró-, esztergagép) kezelése, kisebb karbantartási feladatok elvégzése. A munkafolyamat irányítása, mérési eredmények és felmerülő problémák dokumentálása.

Szerszámcserék elvégzése, szerszámkorrekciós adatok változtatása

Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása.

Elvárások
Műszaki végzettség (szakmunkás vagy technikus)

Mérőeszközök használata, műszaki rajz ismerete.

Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek.

Gyártásban szerzett tapasztalat előny.

Három műszakos munkarend vállalása.

Sikeres tesztírás + részletes Önéletrajz.

Kiemelkedő alapbér.

13.havi fizetés.
Hosszútávú munkalehetőség.

Cafeteria nettó: 37.500.-Ft/hó.
Műszak- és túlórapótlék, havi bónusz.

Ingyenes céges buszjárat.

Messziről érkezőknek szállás/albérlet támogatás biztosított!
Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely