Gépkezelő (Nagykőrös)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Közv.. eng. sz.: 680-3/2012-0900

Gépkezelő
382

Feladatok

  • Élelmiszeripari termékek csomagolását végző gépek önálló kezelése, szükség esetén beállítása

  • Kész termékek minőségének ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás a minőség javítása érdekében

  • Gépleállások, meghibásodások észlelése, annak jelzése a karbantartási részleg részére

  • Hibajavítási munkálatokban való aktív részvétel, annak támogatása

  • Folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetővel, általa kiadott feladatok elvégzése

  • Új kollégák betanulásának támogatása, szakszerű tanácsok átadása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (bármilyen jellegű műszaki szakvégzettség ELŐNYT jelenthet)

  • Műszaki érdeklődés, beállítottság

  • Három műszakos munkarend vállalása

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

  • Csapatjátékos hozzáállás ugyanakkor önálló munkavégzésre való képesség

  • Feladatorientált és problémamegoldó személyiség

Amit kínálunk

Gyári környezetbe keressük műszaki érdeklődésű kollégáinkat EMELT műszakpótlékkal, három műszakos munkarendbe!

TESZTÍRÁS nélküli felvételi folyamattal, AZONNALI kezdési lehetőséggel!