GÉPKEZELŐ (Kál)

A Heves megyei Kálon működő MASTERFOAM Kft csapatát bővítjük!

Habfólia gyártó illetve tovább feldolgozó gépek kezelésére és folyamatos működtetésére GÉPKEZELŐ kollégákat keressünk!

Te vagy az ideális jelöltünk, amennyiben:

  • minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • jó a fizikai állóképességed
  • kötelességtudó, lojális és megbízható vagy
  • precízen és igényesen végzed a munkádat
  • vállalod a több műszakos munkarendet

Feladataid lesznek:

  • habfólia gyártó vagy tovább-feldolgozó gépsorok kezelése
  • gépek anyagellátásának biztosítása
  • késztermékek méretre vágása, csomagolása
  • gépek beállítása, átállítása és működtetése a termelési tervek alapján

A pályázatok elbírálásakor előnyt jelent a gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú együttműködés,
  • Stabil nagyvállalati háttér,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye

  • 3350 Kál, Jászapáti úti ipartelep 1.

Munkabér

  • bruttó  300 000 - 320 000  Ft  / hó
Kál