Gépkezelő (Kaposvár)

Gépkezelő

Leírás

Kaposvári elektronikai alkatrész gyártó partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, könnyű fizikai munkára Gépkezelő pozícióba.

Gépkezelő

Feladatok

  • Automata gyártósori gépek folyamatos üzemeltetése, alapanyaggal történő utántöltése
  • Gyártáshoz tartozó anyagok és szerszámok előkészítése
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Kész darabok minőségi ellenőrzése (rajz alapján történő munkavégzés)
  • Gyártott alkatrészek szállításra történő előkészítése
  • Készáru kezelésében való aktív részvétel

Elvárások
  • 2 műszak vállalása
  • Önálló, és csapatban történő munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Minden év januárjában béremelés
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár