Gépkezelő (Vecsés)

Humán Centrum Kft.

Gépkezelő

Leírás

A Magna több, mint egy a világ legnagyobb autóipari beszállítói közül. Egy mobilitás-technológiai vállalat, globális, vállalkozói szemlélettel rendelkező csapattal, 174.500 munkavállalóval. Több mint 65 éves tapasztalattal, saját rendszerükkel, ami lefedi az autogyártas szinte minden területét, a tervezés, kivitelezés és gyártás területein, rövid időn belül piacvezető szerepre törnek a folyamatos változásban lévő autóipar világában.

Feladatok

  • Prés/hegesztő gépek gépkezelése
  • Különféle fém alkatrészek-, félgyártmányok-és késztermékek gyártása
  • Berendezések tisztítása, beállítása, kisebb karbantartási munkák ellátása
  • Belső anyagmozgatások és árucsomagolások elvégzése.
  • Folyamatokhoz tartozó adminisztráció készítése
  • Szoros együttműködés a mindenkori műszakvezetővel, támogatás nyújtása a sorjázási, végszerelési területeken dolgozók munkájához

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség, szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Jó fizikum

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, napi 8 órában 1 műszakos munkarendben

Amit kínálunk

  • Alapbér: br. 2800 Ft/ óra
  • Munkába járás támogatása (br.50 Ft/km) / A munkába járás egyénileg megoldott, céges busz, tömegközlekedés nem elérhető)
  • Hosszú távú, bejelentett, stabil munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias környezet

Előnyök

  • Gyártási adminisztrációban szerzett gyakorlat (számítógépes, papír alapú)
  • Műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat valamint gyártógép-kezelői gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Vecsés
Vecsés