GÉPKEZELŐ (Kacsóta)

A hirdetés már lejárt!

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,
a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

kacsótai gyártóüzemébe

GÉPKEZELŐ

pozícióba.

Feladatok

  • Késztermékek előállítása vagy leadagolása technológiai utasításoknak megfelelően.
  • Munkafolyamatok figyelemmel kísérése, az előírások betartása.
  • Dokumentáció naprakész vezetése.
  • Higiéniai takarítási munkák elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés.
  • Több műszakos munkavégzés vállalása.
  • Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó fejlődési lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál.
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál.
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (ingyenes céges buszjárat, havi bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom).

Munkavégzés helye

7940 Kacsóta, Kossuth Lajos utca 20 (Baranya megye)

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Kacsóta