Gépkezelő (Budapest)

Budapest X. kerületében levő üzemünkbe keresünk új ismeretekre nyitott, kihívást kedvelő szakembereket gépkezelő pozícióba

Cégünk élelmiszerek és étrend-kiegészítők gyártása és forgalmazása területén több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik.
Célunk, hogy egy olyan elhivatott munkatársat találjunk, aki munkáját megbízhatóan, felelősségtudatosan, precízen végzi (cserébe hosszú távú, kiszámítható munkát tudunk nyújtani).

Gépkezelő

Feladatok:

  • gyártógépek kezelése, üzemeltetése, gépbeállítás
  • gyártásban való aktív részvétel, a termelés folytonosságának biztosítása (alapanyag, csomagolóanyag utántöltés)
  • gépek javítása, karbantartása
  • termékek minőségének ellenőrzése
  • gyártási folyamathoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kérünk:

  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó munkabírás, terhelhetőség
  • szorgalom

Előnyt jelent:

  • min. 3 év szakmai tapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • gépkezelésben/gépjavításban való jártasság
  • műszaki, géplakatos, gépésztechnikus vagy elektroműszerész múlt

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszony
  • stabil vállalati háttér, megbízható munkahely
  • kiszámítható, egyműszakos munkarend
  • tiszta, rendezett munkakörülmény
  • stabil jövedelem
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • betanítás biztosítása
  • azonnali munkakezdés
  • szabad hétvégék
  • munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest