Gépkezelő (Budapest)

Nemzetközi gyártó partnerünkhöz keresünk Dunaharaszti munkavégzéssel gépkezelő, gépkezelő karbantartó pozícióba munkatársakat.

Gépkezelő

Feladatok

  • Modern automata gépek, berendezések működtetése
  • Kisebb karbantartási feladatok elvégzése
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Minőségi követelmények betartása
  • Gépek, berendezések tisztántartása
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények

  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Műszaki affinitás, jó tanulási hajlam
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos (3x12 óra), de kiszámítható műszakos munkarend
  • Előnyt jelent: műszaki, élelmiszeripari végzettség vagy termelési, gyártóüzemi, illetve egyéb releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Bejárástámogatás, céges busz Budapestről

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Budapest