Gépkezelő (Hatvan)

Gépkezelő

Leírás

Hatvanban található partnercégünkhez keresünk GÉPKEZELŐI pozícióba jelölteket!

Gépkezelő

Feladatok

  • Fonógép munkavégzési utasításnak megfelelő beállítása
  • Bobbinátcsévélő gép kezelése
  • Ellenőrzési utasításban rögzített ellenőrzések elvégzése
  • Alapanyag és készáru előírás szerinti mozgatása, tárolása
  • Napi munkavégzés dokumentálása a műszakjelentésben
  • Napi munkavégzés dokumentálása SAP-ben
  • Hulladék kezelése hulladékfajták szerint
  • 5S szabványban rögzített ellenőrzések elvégzése

Elvárások
  • Általános iskolai végzettség
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felelősségtudat
  • Több műszakos munkarend vállalása (5/12)
  • Nehéz fizikai munka vállalása
  • Színárnyalatok megkülönböztetése

Önéletrajz csatolása a jelentkezéshez!

Amit kínálunk
  • Megbízható munkahely, kellemes munkakörnyezet,
  • Támogató csapat, családias légkör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Hatvan

Hatvan