Gépkezelő (Lenti)

Gépkezelő

Leírás

Lentiben lévő partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

  • Gépkezelő

Gépkezelő

Feladatok
  • PLC vezéreltt gyártóberendezések kezelése és üzemeltetése a gyártás területén
  • Elektronikus és/vagy hidraulikus, pneumatikus rendszerek üzemeltetése, együttműködve a karbantartással
  • Önálló hibakeresés és elhárítás
  • Terv szerinti ellenőrző tevékenységek végrehajtása

Elvárások
  • Középfokú végzettség (szakmunkás/érettségi)
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Korrekt bérezés
  • Kiemelkedően magas Cafeteria már az első hónaptól ( br. 66.667 Ft/ hó)
  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárművel is
  • Egyéb juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség

Elérhetőség:

+36203387079

[email protected]

Munkavégzés helye

Lenti

Lenti