Gépkezelő (Nagykőrös)

A hirdetés már lejárt!

Gépkezelő

Leírás

Nagykőrösi elektronikaipari partnerünk részére keresünk munkavállalókat, középfokú végzettséggel GÉPKEZELŐ pozícióba! Új céges buszjárat indítását tervezzük Ceglédről!

Gépkezelő

Feladatok

  • A gépek folyamatos ellátása megfelelő alapanyaggal a rá bízott eszközök segítségével
  • Soron következő termékek előkészítése, alkatrészek befűzése az alkatrész-adagolókba
  • Gépek, berendezések működésének folyamatos ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • releváns gépkezelői tapasztalat
  • folyamatos (3/3-as) 12 órás műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1100 Ft-os órabér
  • 30% műszakpótlék
  • bruttó 15.000 jelenléti bónusz
  • nettó 25.000 cafeteria
  • képzési pótlék
  • modern, tiszta téri munkakörnyezet
  • munkavédelmi ruházat
  • 15 Ft/km útiköltség térítés
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Kecskemét,Nyárlőrinc,Lakitelek,Kerekdomb,Tiszakécske,Tiszajenő
  • Új céges buszjárat indítását tervezzük Ceglédről!

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Munkabér

  • bruttó 1 100 Ft / óra
Nagykőrös