Gépkezelő (Nagykőrös)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Gépkezelő
148

Feladatok

  • Gyártósori gépek beállítása, felügyelete
  •  A termelés folyamatos biztosítása
  •  Legyártott termékek minőségének ellenőrzése
  •  Műszaki meghibásodások felismerése, elhárítása
  • Fellépett hibajelzések továbbítása műszakvezetőnek, műszaki támogatónak vagy mérnöknek
  • Új kollégák szakszerű betanítása

Elvárások

  • Középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • Műszaki érdeklődés, beállítottság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Szeretnél végre egy BIZTOS HÁTTERŰ vállalat MEGBECSÜLT tagja lenni? A munka mellett szeretnél a családoddal is elegendő időt tölteni? -> akkor ez a TE  lehetőséged!

Amennyiben rendelkezel középfokú végzettséggel és még műszaki beállítottságú is vagy, akkor mi is TÉGED keresünk!

  • GARANTÁLT alapbér, mely végzettségeddel és tapasztalatoddal arányosan emelkedik
  • NT. 60.000 Ft/hó - Cafeteria – 3 havonta
  • BÓNUSZ ¼ évente
  • EMELT műszakpótlék 30% és 50%
  • TÁMOGATOTT bejárás (autóval: 30 Ft/km, tömegközlekedéssel: 86% -ban)
  • SZABAD hétvégék
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • NINCS kötelező túlóra
  • VIGYÁZUNK az egészségedre- támogatjuk a sportolásodat

         Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amennyiben 25 év alatti jelentkező vagy, NE FELEDD az SZJA kedvezményt, ami tovább EMELI a kereseti lehetőséged!

Csatlakozz a DELEGO csapatához és legyél egy TÁMOGATÓ közösség tagja!

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös