Gépkezelő (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Csomagolóanyag gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk gépkezelő kollégákat.

Gépkezelő

Feladatok

  • Aktív részvétel az új gépsor letelepítésében, a működés elindításában;
  • A jelenleg meglévő szabványaink átültetése az új gépsorra, majd a szabványok továbbfejlesztése;
  • Magas szinten automatizált csomagolóanyag gyártó gépsorok különböző területeinek kezelése;
  • Gép és egyéb anyagok előkészítése a következő megrendeléshez;
  • Részvétel a gépátállításban (csapatmunka) az előre meghatározott és mért sztenderd idők szerint;
  • A termelőgép felügyelete, szabályzó rendszereinek folyamatos figyelése;
  • Gép melletti minőségellenőrzés a mérőberendezéseken, mintaellenőrzés;
  • Termelés során az alapanyagok biztosítása és a gépek feltöltése;
  • Adminisztrációs rendszer vezetése a számítógépen - Az adott műszak tervszámainak jelentése a számítógépen. Elemzésekben való részvétel rendellenességek esetén;
  • Aktív részvétel az öntevékeny karbantartásban, ami a gépek tisztítását, a munkamódszerek (munkakörnyezet) fejlesztését is magában foglalja.

Követelmények

  • Középfokú végzettség;
  • 2-3 év releváns (gépkezelő) tapasztalat;
  • 3 műszakos és esetenként hétvégi munkarend vállalása;
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság;
  • Jó állóképesség, kondíció.

Amit kínálunk

  • Változatos béren kívüli juttatásokat;
  • A helyi étteremben elkölthető havi étkezési hozzájárulást;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást;
  • Teljesítményalapú éves bónuszt;
  • Ingyenes céges buszt Budapest belvárosából (Blaha Lujza tér, Üllői út, Ferenciek tere, Boráros tér, BAH csomópont, Allee Bevásárlóközpont, Kosztolányi Dezső tér, Sasadi út)
  • Céges Klub tagság ( sportolási lehetőségek, kedvezmények, rendezvények).
  • Innovatív technológiát; nemzetközi tapasztalatot; fiatalos csapatot; sportolási lehetőséget helyben;mindezt egy regionálisan jelentős, folyamatosan fejlődő, bövülő gyártó vállalat életében.

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs