Gépkezelő (Iklad)

A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Gépkezelő
84

Feladatok

  • Gyártósori gépek etetése, felügyelete
  • Termékek előírás szerinti gyártása
  • Mérőeszközök szakszerű használata
  • Elkészült termék minőségének ellenőrzése
  • Géptakarítási műveletek elvégzése
  • Termelés zavartalan működésének biztosítása
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • Termelés/gyártásban szerzett gépkezelői tapasztalat
  • Jó fizikum
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó monotónia-tűrés

Amit kínálunk

Generátorok és tekercsek gyártásával foglalkozó, stabil hátterű partner cégünk GÉPKEZELŐ pozícióba keresi új munkatársait! A Pest megyei munkavégzéshez ingyenes céges buszjáratok biztosítják a bejárást a környékről, illetve Heves és Nógrád megyéből!

  • Munkavégzés helye: Iklad
  • AZONNALI kezdés, BEJELENTETT munkaviszony, FOLYAMATOS munka
  • MAGAS órabér, amely a próbaidő után még emelkedik!
  • További JUTTATÁSOK:
  • TELJESÍTMÉNY BÓNUSZ (br. 20.000 Ft/hó)
  • CAFETERIA (nettó 35.000 Ft/hó)
  • Műszakpótlék (30%)
  • Túlóra pótlék (hétköznap 50%, hétvégén 100%)
  • Bejárás INGYENES céges busszal
  • Modern, felszerelt munkakörnyezet
  • FIZETETT munkaszünetek
  • Összetartó csapat, rugalmas és emberbarát vezetőség

INGYENES céges buszjáratainkat az alábbi településeken éred el:

Acsa, Acsa-Újlak, Aszód, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Domony, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gyöngyös, Hatvan, Heréd, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó.

Munkavégzés helye

Iklad

Iklad