Gépkezelő (Székesfehérvár)

Gépkezelő

Leírás

Cégünk, CNC vezérlésű gépekkel forgácsolt alkatrészeket gyárt elsősorban az autóipar számára, de ezen kívül gép és elektronikai ipari beszállításokban vesz részt.

Gépkezelő

Feladatok

  • automata berendezések kezelése, felügyelete
  • gyártott darabok nyomon követése, adminisztrációja, ellenőrzése
  • gyártás folyamatosságának biztosítása, gyártási hibák ellenőrzése és javítása
  • gépek kiszolgálása munkautasítások alapján

Elvárások
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • gyártó üzemben szerzett tapasztalat
  • megbízható és precíz munkavégzés

Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria már a próbaidő alatt (próbaidő utáni kifizetéssel)
  • ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása
  • céges rendezvények (családi nap, szűrővizsgálatok, csapatépítők)
  • balatoni nyaralási lehetőség céges üdülőben

Munkavégzés helye

Székesfehérvár