Gépkezelő (Budapest)

Gépkezelő

Leírás

„Változtassuk meg a holnapot még ma” – mi, a Siemens Energy-nél ezt valljuk az ügyfeleink és a munkavállalóink irányába, a fenntartható, CO2 semleges jövő felé vezető úton.

Transmission (Energiaátvitel) Üzletágunk termékek, megoldások és szolgáltatások széles portfólióját kínálja ügyfeleinknek a digitalizációs trendek, a karbonsemlegesség, a stabil áramhálózat és a villamosítás területén. Munkatársaink nélkül mindez azonban nem valósulhatna meg. Tudással, szenvedéllyel és elköteleződéssel dolgozunk azon, hogy az energia-átvitel olyan hatékony és környezetbarát legyen, amennyire csak lehetséges. Izgalmasan hangzik, ugye? Csatlakozz hozzánk, és segíts elérni a valódi változást!

Budapesti Transzformátorgyárunk több mint 60 éves szakértelemmel és tapasztalattal rendelkezik a transzformátor üzletágban. Az energia a szenvedélyünk: világszerte 66 országba szállítunk olaj- és száraz transzformátorokat, fényt viszünk a háztartásokba, az utcákra és a kórházakba.

Gépkezelő

Feladatok

  • Tekercselő, vasmag daraboló gépkezelő: Középfeszültségű elosztó transzformátorok gyártásához használt programvezérelt lemezdaraboló célgépek üzemeltetése. A gépkezelői karbantartási feladatok elvégzése, a gép és a terület tisztán tartása. Gépi elakadások esetén beavatkozás. Késztermékek ellenőrzése, dokumentálása
  • Kályhás: Középfeszültségű elosztó transzformátorok szárítása, olajtöltése rendelkezésre álló dokumentáció alapján programvezérelt kályhákban. Alkatrészek kályhaterületre mozgatása, szárításhoz és olajtöltéshez szükséges szerelvények felszerelése, programvezérelt kályhák kezelése. Késztermékek ellenőrzése, dokumentálása.

Elvárások

  • Tekercselő: gépkezelői tapasztalat vagy középfokú műszaki végzettség
  • Vasmag daraboló: darukezelői jogosítvány / középfokú műszaki végzettség
  • Kályhás: darukezelői jogosítvány
  • Tapasztalat multinacionális munkakörnyezetben
  • Darukezelő jogosítvány és/vagy középfokú műszaki végzttség
  • Alapfokú műszaki rajz olvasási készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, kezdő bér meghatározása a szakmai tapasztalat alapján
  • Alapbéren felüli juttatások: teljesítmény bónusz, műszakpótlék, cafeteria
  • Folyamatosan növekvő megrendelésállomány miatt stabil, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes, kiterjedt egészségügyi szűrővizsgálatok évente többször
  • Akár 1 héten belüli munkakezdés

Munkavégzés helye

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 189, 1214 Magyarország

Budapest