Gépkezelő 4 nap munka/ 4 nap pihenő (Gönyű)

Gépkezelő 4 nap munka/ 4 nap pihenő

Leírás

Szeretnél tapasztalt, összetartó csapatban dolgozni? Akkor várunk a Gönyün található Partnercégünkhöz gépkezelő munkatársnak.

Feladatok

  • Automatizált gépeinken gépkezelői feladatok ellátása, a gépek optimális beállítása, kisebb hibaelhárítások, problémamegoldások
  • Hulladék elszállítása, alapanyag tárolása, anyagmozgatás, a munkaterület tisztán tartása
  • Az alapanyag és a késztermékek vizuális minőségellenőrzése

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás/érdeklődés
  • Számítógépes ismeretek

Előny
  • Gyártóüzemben szerzett gépbeállítói tapasztalat
  • Acéliparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Kiemelt bérezés, Cafeteria, bónuszok
  • Emelt műszakpótlék (22:00-tól 45%)
  • Emelt Bejárás támogatása
  • 13. havi fizetés
  • Ásványvíz, ingyen kávé és tea, friss gyümölcs
  • 2 műszakos, 12 órás munkarend

Munkavégzés helye

Gönyű

Gönyű