Gépkezelő diákmunka (Diósd)

Mind-Diák Szövetkezet

Vállalatunk 1998 óta foglalkozik külföldi élelmiszeripari termékek forgalmazásával. A nagykereskedelmi tevékenység elkezdése óta több mint 20 európai vezető élelmiszergyártó vállalat kizárólagos képviseletét látjuk el Magyarországon. Termékeink szinte kivétel nélkül megtalálhatóak az összes hiper- és szupermarket lánc polcain.

Gépkezelő diákmunka

Feladatok

  • Hűtött üzemben működő szeletelőgép kezelése
  • A kiadott szeletelési, csomagolási feladatok elvégzése
  • A szeletelési, csomagolási tevékenységhez tartozó minőségbiztosítási előírások betartása
  • Az üzem rendjének és tisztaságának megőrzése

Elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 16. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 06:00-18:00 közötti maximum 8 órás munkavégzés
  • Heti mininum 20 óra vállalása rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra alapbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • Rugalmas, órarendedhez igazítható beosztás

Munkavégzés helye

Diósd

Diósd