Gépkezelő-Gépbeállító (Jászberény)

Prohumán

Jászberényi piacvezető partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat, partnerünk saját állományába, az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő-Gépbeállító

Feladatok

  • Automata gépsorok vagy gépek felügyelete és gyártásképes állapotban tartása
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • Gépek beállítása, kezelése, felügyelete
  • Gyártási megrendelésben szereplő darabszám legyártása
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdő jelentkezőket is várjuk!

Elvárások

  • Középiskolai végzettség (Fémipari-Gépipari)
  • Műszaki beállítottság
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Minőségorientáltság, jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Windows, MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér: Gépkezelő (bruttó 1040 ft/óra) Gépbeállító (bruttó 1250 ft/óra)
  • Műszakpótlékok: du: +15%, éj: +45%
  • Jelenléti+Teljesítmény Bónusz
  • Erzsébet utalvány
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes Céges Buszjáratok
  • Szálláslehetőség (új építésű, 2 szobás apartman)

Munkavégzés helye

Jászberény

Prohumán
Jászberény