Gépkezelő karbantartó (Dunaharaszti)

Szeretnél olyan termékek gyártásában részt venni, amelyet a világon mindenhol ismernek és szeretnek? Műszaki /gépészeti területen kamatoztatnád eddigi termelésben megszerzett tudásod? Akkor azonnal jelentkezz dunaharaszti telephellyel rendelkező, nemzetközi partnerünk GÉPKEZELŐ KARBANTARTÓ pozíciójára!

Gépkezelő karbantartó

Feladatok

  • a palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása
  • minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények betartása
  • működtetett gépek, berendezések tisztán és rendben tartása
  • a pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények

  • befejezett 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • 2-3 év termelésben szerzett tapasztalat
  • remek problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • folyamatos, de kiszámítható műszakrend vállalása (3*12 óra)

Előny:

  • műszaki területen szerzett szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség
  • élelmiszeripari tapasztalat, palackozóüzemi gyakorlat
  • angol vagy német alapfokú nyelvtudás
  • műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripai végzettség

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag:
  • alapbér + bónusz + kiemelt műszakpótlék + cafeteria + magán orvosi ellátás + családi rendezvények
  • céges buszjáratok
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye

Dunaharaszti