Gépkezelő karbantartó (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Gépkezelő karbantartó

Leírás

Szeretnél részese lenni a sikersztorinak? Csatlakozz a világ egyik vezető üdítőital gyártással és forgalmazással foglalkozó cégéhez!

Feladatok

  • Gépek karbantartása
  • Modern automata palackozó és csomagoló berendezések működtetése
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • A folyamatokhoz tartozó adminisztráció
  • A munkatér és a berendezések tisztántartása

Elvárások

  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség műszaki területen
  • Legalább 1-3 éves hasonló területen (italgyártás, karbantartás, gépészet, stb.) szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos (12 órás) műszakrend vállalása
  • Műszaki affinitás jellemez és szívesen tanulsz új dolgokat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél
  • Széleskörű juttatási csomag: alapbér, műszakpótlék, bónusz, vállalható túlórák, cafeteria. Ezekkel együtt átlagosan nettó 300.000 Ft bércsomag
  • Budapesti ingyenes céges buszjáratok (Örs vezér tere, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona), vidékről utazási támogatás
  • Rendszeresen szervezett programok: Családi Nap, csapatépítők
  • Magánorvosi ellátás

Munkavégzés helye : Dunaharaszti

Munkarend: 12 órás folyamatos műszak (6:00 - 18:00/18:00 - 6:00) 3 napos váltásban

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Magyarország

Dunaharaszti