Gépkezelő kisegítő vagy szerelő munkalehetőség 3 műszakban, akár szállással Januári kezdéssel! (Szombathely)

Gépkezelő kisegítő vagy szerelő munkalehetőség 3 műszakban, akár szállással Januári kezdéssel!

Leírás

Érdekel az autóipar? Gyere és csatlakozz az iparág egyik legkiemelkedőbb vállalatához!

Jelentkezz most SZOMBATHELYI partnercégünkhöz GÉPKEZELŐ KISEGÍTŐ vagy SZERELŐ munkaköreink egyikébe!

Ha jelentkezel hozzánk az alábbiakban részesülhetsz az alapbéren felül:

  • 13. havi fizetés
  • cafeteria 37.500.-Ft/hó
  • jelenléti bónusz, teljesítménybónusz, lojalitás bónusz
  • ingyenes céges buszjáratok több mint 40 településről
  • túlóralehetőség
  • messziről érkezőknek szállás biztosított

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása.
  • Gyártósoron/szalagon történő szerelési tevékenység elvégzése.
  • Termékek válogatásában és szétszerelésében való részvétel.
  • Készáru csomagolás, anyagok előkészítése.
  • Ellenőrzési előírások betartása, a szükséges dokumentáció vezetése.
  • A hibás alkatrészre vonatkozó munkautasításban foglaltak betartása.
  • Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.

Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépkezelői ismeret
  • Önálló munkavégzés képessége, precizitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Műszak- és túlórapótlék
  • Havi bónusz
  • Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-338-7079-es telefonszámon.

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely