Gépkezelő kollégát keresünk Székesfehérvárra (Hőkezelő területre) (Székesfehérvár)

Gépkezelő kollégát keresünk (Hőkezelő területre)

Gépkezelő kollégát keresünk Székesfehérvárra (Hőkezelő területre)

Felelősségteljes munkát keresel Székesfehérvár egyik leggyorsabban fejlődő cégénél? AKKOR JELENTKEZZ AZ ALÁBBI POZÍCIÓNKRA:

HŐKEZELŐ MUNKATÁRS

Miért érdemes itt dolgozni?

  • Mert versenyképes bérezés jár
  • Mert az alapbéreden és a műszakpótlékon kívül, havonta jár mozgóbér és negyedévente bónuszkifizetés
  • Mert az egyik legmodernebb gépparkkal rendelkező cégnél dolgozhatsz
  • Mert a cég beiskoláztatásban is támogat
  • Stabil munkahelyen dolgozhatsz

Milyen feladatokért leszel felelős?

  • Hőkezelő kemencék és a berendezések szakszerű üzemeltetése
  • Hőkezelési adagszám összeállítása
  • Mérési feladatok és
  • Dokumentációk és adminisztráció elvégzése
  • Gépek és működésük folyamatos felügyelete
  • Kézi vagy gyalogkíséretű targoncával történő anyagmozgatás

Jelentkezz, ha:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel (műszaki vagy gépészeti)
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • Megoldható a folyamatos munkarend (6+2-es) vállalása hosszú távon (kezdetben normál 3 műszak)

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel targoncás jogosítvánnyal és
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Székesfehérvár