Gépkezelő-Kőszeg (Kőszeg)

Cégcsoportunk kőszegi munkavégzésre keres fröccsöntő gépkezelő munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk kőszegi munkavégzésre keres fröccsöntő gépkezelő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

inamikusan növekvő cégcsoportunk kőszegi munkavégzésre keres fröccsöntő gépkezelő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • gépek kezelése (egymagos és váltómagos gépek)
  • selejt kiválogatása
  • darabszámok dokumentációja

Elvárások:

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Precizitás, jó koncentráló képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1700 Ft/óra + 30 % műszakpótlék – határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • Nettó 1700 Ft/ óra napi/alkalmi bejelentéssel – csúsztatott heti kifizetéssel
  • Munkatárs ajánlási bónusz bruttó 50.000 Ft
  • Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – akár azonnali kezdés
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Támogató, munkavállaló központú munkahelyi légkör

Munkabér

  • nettó  1 700  Ft  / óra
Kőszeg