Gépkezelő munkatárs (Maglód)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Gépkezelő munkatárs
12

Feladatok

  • Gyártógépek alapanyagokkal - alkatrészekkel való feltöltése
  • Elemek összeillesztése, - csavarása, - pattintása
  • Fóliás termékek válogatása, gyártásra való előkészítése
  • Legyártott termékek ellenőrzése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Monotónia tűrés
  • Magas fokú stressz-tűrő képesség
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Partnercégünk, Japán tulajdonú autóalkatrész gyártó vállalat maglódi, újonnan épült gyáregysége részére felvételt hirdetünk gépkezelő munkakörbe:

  • Teljesítmény alapján növekvő bruttó alapbér: 220.000 Ft.-tól, ami alapján +0-40.000 FT. kategória pótlékra lehet jogosult
  • CAFETERIA nettó 17.000 Ft.
  • Műszakpótlék 30% délután; 50% éjszaka
  • Minőségi bónusz 0-10.000 Ft.
  • Béren kívüli juttatás (Br. 30.000 Ft./hó)
  • Hónap dolgozója bónusz akár br. 10.000 Ft.
  • Kiemelkedő teljesítmény bónusz 0-10.000 Ft.
  • Kiemelkedően modern környezet, humánus, emberközeli munkahely
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • SZABAD hétvégék
  • TÚLÓRAMENTES élet
  • Sportolási és rekreációs támogatás
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • BEJELENTETT munkaviszony
  • INGYENES céges buszjárat vagy bejárás támogatás

Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről elérhető:

Monor, Dány, Isaszeg, Pécel, Gyömrő, Maglód, Mende, Nagykáta, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápiószecső

Munkavégzés helye

Maglód

Maglód