GÉPKEZELŐ MŰSZERÉSZ / KARBANTARTÓ (Kistarcsa)

Kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemünkbe

GÉPKEZELŐ MŰSZERÉSZ / KARBANTARTÓ

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Termelő berendezések megfelelő működésének rendszeres ellenőrzése (napi, heti, havi, féléves, éves, stb.) a vonatkozó szabványműveleti előírások és gyártói gépkönyvek szerint
  • Termelő és csomagoló berendezések átszerelése, tisztítása, beállítása, kezelése/használata
  • A kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • Átszerelés és termelésindítás közben felmerülő termék-, vagy géperedetű problémák elhárítása
  • Termelő berendezések szerszámainak/tartozékainak szakszerű kezelése
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, illetve támogatása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett végzettség (pl mechanikai műszerész, géplakatos)
  • 1-3 év műszaki tapasztalat a termelő berendezések átszerelése, beállítása és üzemeltetése területén
  • Együttműködő készség, hatékony csapatmunka
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Gyógyszeripari/élelmiszeripari tapasztalat;
  • Középfokú végzettség
  • Angol alapfokú nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát.
Kistarcsa