Gépkezelő operátor (Székesfehérvár)

Multinacionális hátterű cég keresi új üzemébe kollégáit gépkezelő operátori pozícióban! Jól fizető állást keresel azonnali belépéssel, akkor ez a te lehetőséd! Gyors felvételi és belépési folyamatokkal várunk! Egyből céges dolgozóként kezdhetsz!

Teljes körű tájékoztatásért keress minket elérhetőségeink egyikén!

Gépkezelő operátor

Feladatok

  • Gyártás folyamatos biztosítása
  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben
  • Termékek minőségi ellenőrzése
  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján
  • Működési probléma esetén azonnali jelzése az illetékesekkel

Követelmények

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend elvállalása
  • Felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmassági
  • Megbízható és munkájára igényes kollégákat keresünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér - bruttó 250 000 Ft
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Negyedéves teljesítményjutalom
  • Cafetéria csomag már belépéstől
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Székesfehérvár