GÉPKEZELŐ OPERÁTOR (Kistarcsa)

A hirdetés már lejárt!

Kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemünkbe

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Tabletta csomagoló berendezések önálló átszerelése, beállítása, kezelése/használata
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk pontos vezetése
  • Átszerelés és termelésindítás közben felmerülő termék-, vagy géperedetű problémák elhárítása
  • Termelő helyiségek, berendezések, alkatrészek tisztítása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett végzettség (pl. mechanikai műszerész, gépésztechnikus stb.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az ideális jelölt:

  • Együttműködő és rugalmas
  • Hatékonyan teljesít csapatmunkában is
  • Kiváló analitikai gondolkodással és problémamegoldó képességgel rendelkezik.

Előnyök

  • Gyógyszeripari/élelmiszeripari tapasztalat;
  • Műszaki tapasztalat termelő berendezések átszerelése, beállítása és üzemeltetése területén
  • Két műszakos munkarendre való hajlandóság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos alapokon álló magyar tulajdonú Vállalatnál

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra),
  • Két műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát.
    Motivációs levelét is örömmel olvassuk 😊
Kistarcsa