Gépkezelő Operátor (Magyarország)

Gépkezelő Operátor

Feladatok

Itt a lehetőség, hogy Budapestre költözz és pénzt is keress egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál!
Válassz egy hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget az idénymunkák helyett!
Ha nem idegen számodra a gyári környezet és szívesen dolgoznál operátorként, olvass tovább, van egy ajánlatunk számodra!
Betanított fizikai munkára keresünk terhelhető, monotonitástűrő jelölteket, Dunavarsány területén üzemelő egységbe!

Követelmények

Amit várunk tőled:

befejezett 8 osztályos általános iskolai osztály

pontos munkavégzés

váltott műszak vállalása (éjszakai műszak is)

fizikai terhelhetőség

egyhangúság tűrés, hisz feladatod mindig ugyanaz lesz

Amit kínálunk

Amit kínálunk mindezért:

stabil, megbízható munkahely

fizetett tréning

céges buszjárat a munkába járáshoz Pest megyén belül

szállás díjmenetesen 3 ágyas szobákban, Budapest XI. kerületében!

párok igényelhetnek kétágyas szobát kedvező feltételekkel

versenyképes juttatási csomag (órabéres elszámolás, éjszakai műszakpótlék, cafeteria, bónusz)

Munkavégzés helye

Dunavarsány