Gépkezelő operátor (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

A Bridgestone Corporation világ vezető a mobilitási megoldások terén, s több mint 150 országban értékesíti termékeit mintegy 140 000 főt foglalkoztatva. Magyarországon a Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2008-ban kezdte meg tevékenységét, ultra nagy teljesítményű személygépkocsi gumiabroncsok gyártásával.

Tatabányai gyárunk bővítése céljából keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Gépkezelő operátor

Feladatok

  • A gumigyártás során használt gépek, eszközök működtetése, anyagmozgatás
  • A termelés mennyiségi céljainak megvalósítása
  • A minőségi és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások

  • Legalább szakmunkás végzettség
  • Munkaterülettől függően targoncás jogosítvány
  • Orvosi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • 3+3-as (folyamatos) 2 műszakos, 12 órás munkarend vállalása

Előnyök

  • Középfokú végzettség (lehetőleg műszaki területen), Technikusi végzettség
  • Autóipari gyárüzemben eltöltött tapasztalat
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Tervezhető lépcsős karrierprogram
  • Attraktív bónuszrendszer
  • Teljes körű élet- és balesetbiztosítás (családtagokra is kibővíthető), egészség biztosítás, EAP program
  • Széleskörű cafetéria csomag
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Családtagok számára is igénybe vehető flottás mobiltelefon csomag
  • Abroncsvásárlási kedvezmény
  • Folyamatos belső és külső képzések
  • Családi rendezvények, céges kirándulások

Céges buszjárat:

Ács, Agostyán, Almásfüzitő, Baj, Bakonyszombathely, Bicske, Bokod, Csabdi, Császár, Dad, Dunaalmás, Dunaszentmiklós, Héreg, Irtáspuszta, Kecskéd, Kisbér, Kisigmánd, Kocs, Komárom, Koppánymonostor, Kömlőd, Környe, Környebánya, Lábatlan, Mocsa, Nagyigmánd, Naszály, Neszmély, Nyergesújfalu, Oroszlány, Pusztavám, Süttő, Szákszend, Szár, Szárliget, Szomód, Tardos,Tarján, Tárkány, Tata, Vérteskethely, Vértessomló, Vértestolna, Vértesszőlős

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Tatabánya