Gépkezelő operátor (Lepsény)

Gépkezelő operátor

Leírás

Lepsényi partnercégünkhöz keresünk gépkezelő operátor pozícióba családias környezetbe, munkájára igényes munkavállalót 1 műszakba.

Feladatok

  • Különböző tisztítógépek, átvevő- és csomagolóegységek, árufelszedők, csávázógépek üzemeltetésében való aktív részvétel.
  • Automata csomagológépek, fotó válogató gép kezelésében való aktív részvétel.
  • Anyagmozgató-, tisztító-, csomagoló berendezések, folyamatos működésének biztosítása.
  • Üzem és az üzemben található gépek, eszközök takarítása

Elvárások
  • 8 általános végzettség
  • Megbízhatóság, kitartás, motivált, lojális személyiség
  • Nagyfokú teherbírás
  • Vetőmagüzemi feldolgozás során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér + bónuszok
  • Cafetéria próbaidő alatt is
  • Útiköltség térítés

Munkavégzés helye

Lepsény

Lepsény