Gépkezelő operátor (Miskolc)

Gépkezelő operátor

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Papírtermékgyártó, és csomagoló berendezések önálló használata (beállítás, kezelés, átszerelés)
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk pontos vezetése
  • Átszerelés és termelésindítás közben felmerülő termék-, vagy géperedetű problémák elhárítása
  • A gépek, berendezések, alkatrészek és a munkakörnyezet tisztán tartása, takarítása
  • Gépkarbantartások

Elvárások

  • Ipari gépész, vagy gépésztechnikusi végzettség, vagy bármilyen papíripari gép-kezelői végzettség
  • Felhasználói szintű alap számítógépes ismeretek
  • Hatékony, és rugalmas munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó fizikai és állóképesség, munkabíró képesség

Előny

· Termelési tapasztalat termelő berendezések, papíripari gépek átszerelése, beállítása és üzemeltetése területén

Amit kínálunk

  • Korszerű munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása, vidékről történő bejárás esetén
  • 3 hónap próbaidő lejárta után határozatlan idejű munkaszerződés hosszú távra.

Munkaidő

  • teljes munkaidő (heti 40 óra), egy műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye

Miskolc

Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk.

Bővebb felvilágosítást a 70/3187712-es telefonszámon kérhet. A jelentkezőkkel egyéni elbeszélgetés történik.

Miskolc