GÉPKEZELŐ OPERÁTOR (Kistarcsa)

Kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemünkbe

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Tabletta csomagoló berendezések önálló átszerelése, beállítása, kezelése/használata
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk pontos vezetése
  • Átszerelés és termelésindítás közben felmerülő termék-, vagy géperedetű problémák elhárítása
  • Termelő helyiségek, berendezések, alkatrészek tisztítása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett végzettség (pl. mechanikai műszerész, gépésztechnikus stb.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Gyógyszeripari/élelmiszeripari tapasztalat;
  • Műszaki tapasztalat termelő berendezések átszerelése, beállítása és üzemeltetése területén
  • Két műszakos munkarendre való hajlandóság
  • Angol nyelvtudás
Az ideális jelölt:
  • Együttműködő és rugalmas
  • Hatékonyan teljesít csapatmunkában is
  • Kiváló analitikai gondolkodással és problémamegoldó képességgel rendelkezik.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos alapokon álló magyar tulajdonú Vállalatnál

Munkarend

teljes munkaidő (heti 40 óra), két műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye

Kistarcsa

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát a +Jelentkezem az állásra" gomb megnyomásával juttassa el részünkre.

Kistarcsa