Gépkezelő operátor (Szombathely)

Gépkezelő operátor

Partnerünkről:

Nemzetközi hátterű, légzsákok gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk gépkezelő operátor kollégákat!

Feladatok:

  • Gyártó gépek és berendezések kezelése
  • Termékek összeszerelése
  • Üzemen belüli alkatrészellátás biztosítása
  • A berendezés kisebb üzemzavarainak felismerése és megszüntetése
  • Az eredmények megállapítása és dokumentálása
  • A folyamatos gyártás minőségének ellenőrzése, minőségének biztosítása

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Minőségtudatos munkavégzés
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Cafetéria jutattás (új juttatás)
  • Helyijáratos buszbérlet térítése (új juttatás + új járat:  iSi Automotive megálló - 3H járat)
  • Havi teljesítményprémium
  • Júniusi prémium
  • Decemberi prémium
  • Távolsági tömegközlekedés 100%-os támogatása
  • Ajánlási program
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Légkondicionált, tiszta munkakörnyezet, büfé

A munkád értéket teremt hiszen a légzsák életet ment

Munkavégzés helye

Szombathely, Vas

Szombathely